Vegye fel velünk a kapcsolatot!

    CAPTCHA
    Kérjük adja meg a képen látható betűket!

Karrier

A Credit Controll Kft. folyamatosan bővülő csapatába az alábbi pozíciókra keres munkatársakat:

Telefonos követeléskezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése,
  • SZAKMAI FELKÉSZÜLTSÉG, SZABÁLYOK, FOLYAMATOK NAPRAKÉSZ ISMERETE
  • Tájékoztatás a lehetőségekről, feltételekről, Fizetési egyezség elérése,
  • Megállapodások készítése az adósságok rendezésére,
  • Megállapodások betartásának nyomon követése,
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása, adminisztrációs feladatok elvégzése, kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség és magabiztos fellépés,KEZDEMÉNYEZŐKÉSZSÉG
  • ÜGYFÉLKÖZPONTÚ HOZZÁÁLLÁS: POZITÍV ATTITŰD, TÜRELEM, SEGÍTŐ SZÁNDÉK
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés, MONOTÓNIA TŰRÉS
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Vizsga
  • Behajtási/behajtói tapasztalat
  • Call Centerben szerzett tapasztalat

Sales manager

  • Megbízói körünk bővítése, értékesítés.
  • új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése (ha kell, hideghívásokkal és saját ötlet mentén),
  • ajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, új projekt indításában kapcsolattartói szerep
  • Ügyfeleink kiszolgálása, kapcsolattartás, a cég nívós szakmai képviselete.

E munkakörben szükséges készségek:

  • Kereskedői attitűd
  • Az ügyfélkapcsolatokban alapvető kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés
  • Szakmai igényesség, hitelesség
  • Egyéni célok, belső motiváció, ha ez megvan Önben, mi eszköz lehetünk, hogy megvalósítsa, amit kitűzött
  • Jogosítvány, érettségi, MS Excel, Word rutinos felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás, előnyt jelent

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Gépkocsi vezetői gyakorlat előnyt jelent!

Az önéletrajzokat a következő címre várjuk:

job@creditcontroll.hu

    Ügyfélszolgálatunk

    Hívjon minket!

    06-1-456-0854

    Hétfőtől - péntekig
    08:00 - 16:30-ig